Виробникам меблів

Процес створення меблів схоже на створення твору мистецтва. Ми розуміємо що, для цього потрібні кращі матеріали. Ми готові запропонувати одні з кращих умов, як для одноразового, так і для довгострокового співробітництва.

Чим ми цікаві Вам:

  • На нашому складі в Києві завжди в наявності широка кольорова гамма натурального та штучного каменю. Завдяки цьому, можна підібрати матеріал для стільниці або барной стійки будь-якого дизайну меблів. При цьому, ми завжди дотримуємося гнучкої цінової політики.
  • Раніше всі постачальники імпортних меблів привозили меблі з готовою стільницею з каменю. Але, вони зіткнулися з такою проблемою: коли встановлювали кухню на об’єкті, раптом, замовник заявляв, що йому щось не подобається, або, просив поміняти місцями ту чи іншу шафку. З цих причин, привезена кам’яна стільниця ставала непридатною, оскільки не збігалися розміри. Доводилося її заново замовляти і чекати близько 3-х місяців. Далеко не кожного замовника це влаштовувало. Зараз постачальники імпортних меблів стали все частіше і частіше звертатися до фірм, подібної до нашої. Справа в тому, що наша схема роботи наступна: Ви встановили на об’єкті меблі, Ми виїжджаємо, заміряємо все до мм. Якщо треба – то робимо шаблон. Погоджуємо всі вирізи, отвори та інше з господарем. Виготовлення займає від 5 до 10 днів. Якщо треба терміново – немає проблем. Зробимо і за два дні. Потім самі привозимо, самі піднімаємо на поверх, самі встановлюємо і здаємо стільницю під ключ. При цьому, у замовника з’являється вибір по обробці торця стільниці. Коли готова стільниця приходить з-за кордону, то, як правило, в неї злегка закруглений торець. Часом, замовники навіть не здогадуються, що можливості обробки торця набагато ширші.
  • Ми несемо повну (в тому числі і фінансову) відповідальність за якість виробів і дотримання встановлених термінів виготовлення, монтажу.
  • Ми представляємо Вам спеціальні ціни. Ви це можете використовувати на свій розсуд.
Rate this post