Виробникам вікон

В даний час стають все доступнішими та популярнішими підвіконня з мармуру та граніту. Підвіконня з натурального каменю додадуть атмосфері квартири чи заміського будинку витонченості та вишуканості. Підвіконня з натурального каменю будь то мармур, або граніт ніколи не вийдуть з моди, і будуть радувати око не одне покоління.

Більше половини клієнтів ставлять підвіконня з мармуру в новій квартирі або будинку, де поставлено нове вікно. Кам’яні підвіконня це вічна класика, символ міцності. Мармурові підвіконня добре зберігаються при будь-яких температурних перепадах, їх зручно полірувати.

Наша компанія допомагає фірмам, що виробляють елітні і просто дорогі вікна, задовольнити найвишуканіші запити вимогливих покупців.

Ми виготовимо для Ваших замовників підвіконня з натурального або штучного каменю, допоможемо вам отримати додатковий заробіток за рахунок наданої знижки.

Компанія АНКОР-ІК має багатий досвід співпраці з організаціями в цій галузі. Для успішних продаж ми надамо Вам всі необхідні рекламні матеріали, зразки каменів з різними варіантами обробки фаски, наші фахівці проведуть для вас навчання.

Вам залишиться тільки приймати замовлення у Ваших клієнтів і замовляти підвіконня у нас зі знижкою!

Rate this post