Мармур у світі

Мармур у світі

Обробка приміщень мармуром – класичне интерьерное рішення, що користується любов’ю по всьому світу. Натуральний камінь перетворює кімнату, створюючи неповторну атмосферу затишку і витриманого стилю. На даний момент, компанія займає лідируюче місце у сфері виробництва виробів з мармуру і граніту – матеріалів, неповторних у своїй унікальності.

Завдяки щонайширшим фактурним можливостям і унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого відходу в експлуатації.

Для кого підійде?

  • Для великої сім’ї
  • В заміський будинок
  • В ресторани

На даний момент, компанія займає лідируюче місце у сфері виробництва виробів з мармуру і граніту – матеріалів, неповторних у своїй унікальності. Завдяки щонайширшим фактурним можливостям і унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого відходу в експлуатації. При цьому вам не варто хвилюватися за зовнішній вигляд виробів. Через рік, два вони виглядатимуть також ефектно, як і в день купівлі. Витратні матеріали, використовувані для обробки готових виробів, є представниками найвищої якості класу “Люкс”. Їх постачальники одні з провідних компаній Іспанії і Італії.

“АНКОР-ІК” разом з професійними консультантами допоможе утілити вам найсміливіші ідеї для вашого інтер’єру.

Переваги такої стільниці

  • Виглядає стильно і минималистично
  • Відмінно вписується в інтер’єр квартири
  • Зручна для повсякденного життя

Особливістю компанії є висококваліфіковані фахівці – консультанти, професійні архітектори і дизайнери, головна мета яких – зробити ВАШ будинок ще комфортнішим і стильнішим. Співробітники “АНКОР – ІК” знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб максимально утілити ваші бажання і мрії. У результаті ви отримаєте не просто стильну деталь інтер’єру, але і дизайн, що підкреслює вашу індивідуальність. Від початку замовлення і до кінця установки виробів, вас супроводжуватиме фахівець, який проконтролює якість роботи і дасть вичерпну інформацію з питань, що цікавлять вас. Наша компанія несе повну відповідальність за якість виробів і дотримання встановлених термінів виготовлення, монтажу.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин