Мармур та граніт – це те, чим ми займаємось.

“АНКОР-ІК” – компанія, основним видом діяльності якої є виробництво та монтаж виробів з мармуру та граніту. Компанія створена в 2005 році, але вже встигла зарекомендувати себе як один з кращих виробників виробів з мармуру та граніту.

Завдяки роботі наших фахівців, ми можемо виконувати замовлення на абсолютно різні вироби:

На даний момент, компанія займає лідируюче місце в сфері виробництва виробів з мармуру та граніту – матеріалів, неповторних у своїй унікальності. Завдяки широким фактурним можливостям і унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого догляду в експлуатації. При цьому вам не варто хвилюватися за зовнішній вигляд виробів. Через рік, два вони будуть виглядати також ефектно, як і в день купівлі. Матеріали, що використовуються для обробки готових виробів, є представниками найвищої якості класу «Люкс». Їх постачальники одні з провідних компаній Іспанії та Італії. “АНКОР-ІК” разом з професійними консультантами допоможе втілити вам найсміливіші ідеї для вашого інтер’єру.

Особливістю компанії є висококваліфіковані фахівці – консультанти, професійні архітектори і дизайнери, головна мета яких – зробити ВАШ будинок ще більш комфортним і стильним. Співробітники “АНКОР – ІК” знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб максимально втілити ваші бажання та мрії. У результаті ви отримаєте не просто стильну деталь інтер’єру, але і дизайн, що підкреслює вашу індивідуальність. Від початку замовлення і до кінця установки виробів, вас буде супроводжувати фахівець, який проконтролює якість роботи і дасть вичерпну інформацію, яка вас цікавлять. Наша компанія несе повну відповідальність за якість виробів і дотримання встановлених термінів виготовлення, монтажу.

Сервіс, що надається компанією “АНКОР – ІК” при виконанні замовлень:

  • Виїзд фахівця-консультанта для виконання замірів;
  • Виготовлення шаблонів з метою підготовки технічного завдання;
  • Доставка та монтаж готового виробу з натурального каменю.
5 (100%) 1 vote