Про компанію

АНКОР-ІК” – компанія, яка протягом багатьох років займається виробництвом і монтажем виробів з мармуру і граніту. Наша компанія була створена у 2005 році, і за цей час встигла проявити себе на ринку як одна з кращих виробників виробів з мармуру і граніту. Ми пропонуємо своїм клієнтам мармур тільки високої якості Мармур – камінь, який своєю натуральністю володіє неперевершеними властивостями та досконалим зовнішнім виглядом. Ви можете замовити абсолютно різні вироби, а наші фахівці виконають всі ваші потреби. Наша компанія займає провідне місце у сфері виробництва виробів з мармуру і граніту. Це матеріали, які неповторні у своїй унікальності. Завдяки унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого догляду в експлуатації. Компанія “АНКОР-ІК” – пропонує своїм клієнтам мармур тільки високої якості!   Ми працюємо тільки з найкращими виробниками, а витратні матеріали, які використовують наші фахівці для обробки ваших виробів з мармуру і граніту, є представниками найвищої якості класу “Люкс”. Постачальниками в нашій компанії є провідні компанії з Іспанії та Італії. Компанія готова разом з вами створити унікальний інтер’єр та з задоволенням втілити всі ваші ідеї. Особливістю “АНКОР-ІК” – є наші поважні та висококваліфіковані фахівці. Саме консультанти, професійні архітектори і дизайнери готові зробити вашу оселю стильною і комфортною. Крім того, наші вироби можна застосовувати й у ландшафтному дизайні. Секрет компанії у тому, що хвилюватися за нашу роботу вам не потрібно, адже наші вироби з мармуру і граніту будуть виглядати також ефектно, як і в день покупки. Наша компанія знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, та готова максимально втілити ваші бажання і мрії.Від початку замовлення і до кінця установки виробів, вас буде супроводжувати фахівець, який проконтролює якість роботи і надасть всю важливу інформацію.   “АНКОР-ІК” – наша любов, ваша вдячність

03

Сервис, оказываемый компанией «АНКОР – ИК» при выполнении заказов

Выезд специалиста-консультанта для производства замеров;

Если вам нужна консультация специалиста, пожалуйста, обязательно обратитесь к нашим торговым консультантам. Связавшись с нами, вы получите подробный ответ и сможете выбрать лучший мрамор в Киеве — наш мрамор!

Изготовление шаблонов с целью подготовки технического задания;

Современные изделия из мрамора, начиная от каминных порталов и заканчивая подоконниками, удивительно резонируют с обликом и внутренним состоянием своих хозяев.

Доставка и монтаж готового изделия из натурального камня

Современные изделия из мрамора, начиная от каминных порталов и заканчивая подоконниками, удивительно резонируют с обликом и внутренним состоянием своих хозяев. В окружении натурального камня вы будете чувствовать себя уверенно и спокойно.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин