Мармурові підлоги і гранітні підлоги

Мармурові підлоги і гранітні підлоги

Компанія “АНКОР – ІК” пропонує вам масу різноманітних варіантів мармурових або гранітних підлог. У нас ви можете вибрати покриття під будь-який інтер’єр. Наші фахівці врахують всі ваші побажання.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з проектування і виготовлення гранітних або мармурових підлог на найвигідніших умовах. Поставки матеріалу від провідних виробників, високотехнологічна виробнича база, що дозволяє реалізувати проект будь-якої складності, досвідчені дизайнери і фахівці з обробки каменю, велике портфоліо готових проектів.

Переваги нашого сервісу

Підлоги з натурального каменю – це унікальне поєднання респектабельності та естетики, надійності і довговічності. У нас великий досвід роботи з різними сортами граніту і мармуру в будь-яких техніках і стилях.

Мармурова підлога – це особлива краса. Камінь випромінює ніжність і має особливу светоотражающую здатність. Найчастіше мармурові підлоги влаштовують в житлових будинках – віталень, робочих кабінетах, холах, їдалень, бібліотеках.

В залежності від побажань і переваг замовника така підлога може бути виконаний:

  • в художньому стилі – при цьому зі шматочків мармуру різних сортів і відтінків викладається будь-якої орнамент або навіть мальовнича картина;
  • у вигляді імітації плиткової кладки – з шматків мармуру однакового формату, одного або декількох кольорів;
  • як монолітний камінь – при цьому фрагменти мармуру підбираються по малюнку і підганяються таким чином, щоб стики були зовсім непомітні.

У місцях з підвищеною прохідністю і високою вірогідністю впливу на підлогу агресивних середовищ (кислот, лугів і т.п.) наші замовники зазвичай вважають за краще граніт. Цей камінь важче в обробці і не дозволяє створювати високохудожні форми, але забезпечує практично вічне покриття, яке не потребує особливого догляду.

Гранітні підлоги кращі в громадських місцях – ресторанах, концерт-холах, торгових центрах. У побуті їх використовують в прихожих, ванних кімнатах, коридорах. Вони зберігають первинний зовнішній вигляд десятиліттями і стійкі до руйнівним діям – як хімічним, так і механічним.

Ви можете замовити мармурову підлогу прямо зараз через онлайн-форму – ми зв’яжемося з вами найближчим часом і узгодимо візит дизайнера-замірника. Він вивчить особливості приміщення, врахує всі ваші побажання і запропонує оптимальний проект відповідно до естетичних завданнями і бюджетом.

Після узгодження проекту і підбору матеріалу ми виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни.Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з проектування і виготовлення гранітних або мармурових підлог на найвигідніших умовах. Поставки матеріалу від провідних виробників, високотехнологічна виробнича база, що дозволяє реалізувати проект будь-якої складності, досвідчені дизайнери і фахівці з обробки каменю, велике портфоліо готових проектів.

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин