• Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 1
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #1
 • Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 2
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #2
 • Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 3
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #3
 • Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 4
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #4
 • Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 5
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #5
 • Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки 6
  Пам’ятники з граніту. Надгробні пам’ятники і меморіальні дошки - #6

Пам'ятники з граніту. Надгробні пам'ятники і меморіальні дошки

Компанія «АНКОР - ІК» має заготовки гранітних пам'ятників та готова вислухати будь-які побажання клієнтів. Також ми виготовимо вироби за вашими ескізами. Наші фахівці можуть знайти індивідуальний підхід до кожного і прагнуть виконати ваші побажання в найкоротші терміни. Завдяки цьому компанія «АНКОР - ІК» має хороший імідж в Україні.

Пам’ятники з граніту – це повага і вічна пам’ять померлим. Дуже важливо, щоб пам’ятник прослужив довго і стійко витримав різкі перепади температури та механічні дії. Адже щороку ми приходимо на кладовище на поминки, і хочемо, щоб світла пам’ять про людей зберігалася століттями. Щоб ми мали можливість поглянути на портрет близької людини, показати його своїм дітям, а потім онукам. Ідеальним матеріалом для пам’ятників є граніт. Він виграшно відрізняється своєю природною красою, надійністю і довговічністю. Він здатний крізь століття пронести світлу пам’ять про померлих.

Граніт – це, в першу чергу, міцний камінь, що володіє високою стійкістю до стирання і різких перепадів температури. Граніт навіть по закінченню багатьох років, не втратить свій первинний зовнішній вигляд. У той же час, цей натуральний камінь є вельми солідним і виразним. Володіє неповторним і унікальним малюнком, що робить кожен виріб індивідуальним. Поєднання надійності та пластичності, дає можливість виготовляти пам’ятники різноманітних форм. При своїй природній красі, пам’ятники з граніту не вимагають особливого догляду в експлуатації. Вони проносять крізь час пам’ять про людей, які покинули наш світ, але залишилися в наших серцях.

Rate this post