Вхідні групи з мармуру

Вхідні групи з мармуру

Вхідні групи з мармуру

Вхідні групи з мармуру

“АНКОР – ІК” надає можливість вибрати вхідні групи з мармуру або граніту будь-якої конфігурації і типу, які при цьому відрізнятимуться своєю надійністю і довговічністю. Враховуючи наявність широкої кольорової гамми, ми зможемо створити абсолютно унікальну конструкцію, яка прослужить вам декілька десятиліть.

Вхідні групи з мармуру

Вхідні групи з мармуру цоколі і інші елементи вхідних груп : якість, надійність, довговічність.

Вхідні групи – це архітектурний елемент передньої частини будинку. Перш за все, вони встановлюються в офісних, торгових, виставкових та медичних центрах в місцях виходу та входу відвідувачів. Ця обличчя будівлі, яка одночасно є і обличчям його власника. Вхідні групи з мармуру чи граніту додадуть фасаду вашого будинку престижності. Мармурова чи гранітна вхідна група може стати вашою візиткою і відмінною рисою, від якої залежить перше враження відвідувача. Також забезпечують захист вхідної частини від дощу, снігу та іншої негоди. Вхідна група допоможе зробити ваш офіс впізнаваним і виділити його з ряду однакових фасадів. Це віддзеркалення стилю і соціального рівня вашої організації. Мармурові чи гранітні вхідні групи компанії «АНКОР – ІК» допоможуть не тільки виділити найсильніші сторони вашого підприємства і створити імідж, що відрізняється своїм стилем і дизайном від сотень інших, але й забезпечити успішний розвиток вашого бізнесу. Адже продуманий дизайн вхідної групи здатний зробити ваш офіс легко впізнаваним.

При створенні вхідних груп з мармуру чи граніту компанія «АНКОР – ІК» враховує, насамперед, безпеку, ефективність і сучасний дизайн.

Вхідні групи можна скомбінувати з різноманітних частин, які найбільше відповідають вашим смакам: арки, перила разом з драбинами, навіси, мармурові колони, скульптури та фонтани. Також вони виконують не тільки захисну функцію, але і рекламну, розміщуючи вивіски підприємства.

«АНКОР – ІК» надає можливість вибрати вхідні групи з мармуру чи граніту будь-якої конфігурації і типу, які при цьому будуть відрізнятися своєю надійністю і довговічністю. А враховуючи наявність широкої кольорової гами, ми зможемо створити абсолютно унікальну конструкцію, яка прослужить вам кілька десятиліть.

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин