Вхідні групи з граніту

Вхідні групи з граніту

Вхідні групи з граніту

Вхідна група виготовлена ​​з натурального природного каменю – це обличчя будинку, що створює про нього перше враження. Розкішно оформлений вхід в багаті особняки минулих століть називали порталом: по оздобленню входу судили про спроможність господаря. Якщо ви хочете виділити оформлення свого будинку, підкреслити свій стиль – групи вхідні з граніту – то, що вам потрібно.

Портал або вхідні групи з граніту – це сукупність архітектурних елементів, що обрамляють вхід. До вхідної групи входять:

  • майданчик перед дверима;
  • частина фасадної стіни;
  • навіс над майданчиком;
  • сходи: східці, балясина, перила; пандус.

Сьогодні виділення вхідної групи на фасаді будівлі є обов’язковою умовою для ефективного ведення бізнесу. Власники ресторанів і кафе, бутиків і магазинів, компаній і офісів прагнуть найпривабливіший оформити свої вхідні групи. Правильно оформлений вхід забезпечує додатковий приплив допитливих клієнтів, потенційних покупців і замовників.

Граніт – один з міцних натуральних матеріалів на землі. Він не боїться вологості і морозів – камінь має практично нульове водопоглащение. Вхідні групи з граніту не вступають в реакцію з побутовою хімією і з реагентами. Вхідна група з граніту сприятиме формуванню солідного респектабельного іміджу, радувати вас довгі роки, не вимагаючи складного відходу. Окрім цього, граніт:

  • естетично дуже привабливий;
  • стійкий до стирання;
  • довговічний.

Вхідні групи з граніту від компанії АНКОР-ІК

Компанія АНКОР-ІК виконає розробку проектів вхідних груп і сходів, їх виробництво і монтаж. Гранітні парадні сходи прикрасять офісну будівлю, готель і медичну установу. Гранітні східці для вулиці, різьблені перила, строга або вита балясина, просторі майданчики фанеровані каменем утворюють закінчений архітектурний ансамбль входу будь-якої офісної будівлі або приватного котеджу.

Витонченість граніту і лаконічність форм, стримана суворість різьблених ліній декоративних прикрас підкреслений урочистий стиль вхідних сходів. Природний камінь відрізняється великою різноманітністю кольорів – від синяво-чорного, рожево-червоного до ніжно-блакитних відтінків. Гранітне обрамлення надасть сходам розкішному вигляду, що запам’ятовується і навіть ексклюзивний.

Роботи по виготовленню вхідних груп з граніту можуть виконуватися по стандартних проектах і по ескізах замовника. Дизайнери-скульптори за замовленням клієнта розроблять індивідуальне рішення відповідно до дизайну будинку, а також підберуть вид, тип і колір каменю, який гармонійно впишеться в концепцію фасаду.

Граніт немов призначений самою природою для виготовлення східців, які довго не истираются при найінтенсивнішому потоці і не деформуються. Щоб полегшити зовнішній вигляд групи, її полегшують вставками з мармуру (наприклад, балясина). Граніт – недешевий матеріал. Його обробка вимагає наявності спеціального інструменту і досвіду в підгонці загального малюнка. Наші фахівці мають величезний практичний досвід в проектуванні вхідних груп, виборі необхідного матеріалу і виконанні облицювальних робіт з використанням граніту.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин