Зразки онікса

Онікс. Каталог кольорів і фактури каменю

Онікс – один з видів агату з прямими плоскопаралельними пофарбованими шарами. Він з давніх часів користувався широкою популярністю на сучасному Сході, а в Римі онікс застосовували для створення мозаїк. Сьогодні онікс видобувають в Туреччині, Ірані, Єгипті.

Виходячи з кольорових поєднань, онікс можна розділити на: арабський онікс – білі і чорні кулі, карнеол – онікс – червоні і білі, сардонікс – бурі і сірі і халцедононікс – сірі й білі. Також можливий і звичайний онікс, який володіє абсолютно різноманітним забарвленням. До того ж, онікс буде володіти більшою цінністю, якщо смуги будуть тонші

Твердість онікса – 6,5 – 7, а щільність – 2,6 гр / см3.

У народній медицині побутують різні думки щодо позитивних властивостей оніксу. Вважається, якщо носити при собі невеликий шматочок онікса, то він сприятливо відбиватиметься на здоров’ї організму і життєдіяльність.

Онікс – камінь лідерів. Йому віддають перевагу успішні та цілеспрямовані люди, які мають високий соціальний статус. Вироби з оніксу, як не можна краще, додадуть інтер’єру м’якості і комфорту. При цьому вони є елементом стабільності, надійності та гарного смаку власника. Вироби з оніксу створюють в приміщенні гармонію і атмосферу умиротворення, допомагаючи по-справжньому розслабитися від повсякденного побуту. Зараз великою популярністю користуються великі пласти онікса, які використовують замість стіни або відгородження. Вироби з оніксу ідеально впишуться в будь-який інтер’єр і стануть неповторним доповненням до декору приміщення. Малюнок онікса – унікальний і неповторний. Він утворюється самостійно і є ексклюзивним на кожному камені. Кожен виріб – це природний шедевр мистецтва. Онікс має високу волого- і морозостійкість, що дає можливість використовувати його для облицювання зовнішніх фасадів.

У каталозі компанії «АНКОР – ІК» надані не всі види онікса. У разі, якщо ви не побачили в нашому каталозі той онікс, котрий шукали, то для уточнення інформації передзвоніть нашому менеджеру. Наша компанія із задоволенням доставить для Вас онікс, який ви шукаєте. Також хочемо звернути вашу увагу на те, що фотографія і невеликий шматочок онікса не здатні передати всю неперевершену красу даного каменю.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин