Балясини з мармуру

Балясини з мармуру

Балясини з мармуру

При створенні балясин з мармуру, ми орієнтуємося тільки на ваші побажання, це для нас є головною перевагою, тому фахівці компанії “АНКОР-ІК” здатні утілити усі ваші ідеї і мрії. Якщо, на даний момент, ваші сходи або балкон мають звичайний, нічим не примітний вид, то за допомогою балясин, ви зможете перетворити їх зовнішній вигляд до казкового і бажаного інтер’єру.

Балясини з мармуру. Мармурові балясини

 

Балясини з мармуру – це не тільки безпечно, але й красиво. Це той самий елемент, який є невід’ємною частиною вашого інтер’єру. Завдяки широкому вибору у фірмі «АНКОР-ІК», ви можете підібрати мармурові балясини, відповідно до власних уподобань та побажань. Адже мармур має широку кольорову гаму і фактуру. При створенні мармурових балясин, ми, в першу чергу, орієнтуємося виключно на ваші уподобання, тому «АНКОР-ІК» втілить всі побажання та ідеї.

Балясини (іноді можна зустріти назву малі, підперильні, рядові балясини) – це невисокі фігурні стовпчики у вигляді огорож балконів, сходів. Виконують функцію захисту від падінь зі сходів, балконів.

Наша компанія виготовляє вироби з граніту, мармурові вироби, вироби з каменю, балясини з якісного мармуру, граніту і гарантує довгу і надійну «службу» даного елементу інтер’єру. Мармурові балясини зберігають свій зовнішній вигляд при різких перепадах температури, механічних пошкодженнях і досить ударостійкі, що є, безсумнівно, плюсом.

До всіх достоїнств мармурових балясин, можна додати і те, що ще давні греки вдавалися до магічних сил мармуру. У Стародавньому Римі він виконував функцію оберегу. Греки вірили, що мармур не тільки захищає від злих духів, але й залучає добрих. Тому, вибравши балясини з мармуру компанії «АНКОР-ІК», ви не тільки покажете неперевершеність вашого смаку, але і зможете захистити ваш будинок від негативної енергії.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин