Стіни з мармуру. Облицювання стін мармуром або гранітом

Стіни з мармуру. Облицювання стін мармуром або гранітом

Стіни з мармуру. Облицювання стін мармуром або гранітом

У компанії “АНКОР – ІК” вам зможуть запропонувати широкий вибір натурального камню для облицювання стін мармуром або гранітом. Наші кращі фахівці допоможуть підібрати вам те колірне рішення, яке підкреслить вишуканість вашого інтер’єру.

Стіна – це як одяг – по ній зустрічають. Тому підходити до вибору матеріалу для стін варто з особливою серйозністю. Раніше, в основному, для установки стін використовували цеглу, але зараз прийшов новий час і варто звернути увагу на нові, більш якісні, але в той же час, мають естетичний вигляд матеріали. Стіни з мармуру чи граніту – це саме те, що заслуговує вашої пильної уваги. Завдяки цим натуральним каменям, ваша стіна буде виглядати вражаюче і незвично. Вона додасть вашому приміщенню вишуканість, ексклюзивність і розкіш. Такі стіни зможуть зробити будь-який інтер’єр більш витонченим і унікальним. В таких стінах ви відчуєте себе наче в царських хоромах. Гранітні або мармурові стіни не зможуть нікого залишити байдужим, викликавши захоплення своєю монументальністю і величчю. Мармур та граніт має властивість вбирання і передачі позитивних емоцій, тому в такому приміщенні буде завжди переважати позитивна енергетика.

Стіни з мармуру чи граніту по своїй якості є лідерами серед інших фактур. Це обумовлено рядом їх непохитних переваг. Такі стіни відрізняються здатністю утримувати тепло і погашати звуки. Вони мають необмежений термін експлуатації і з легкістю вбирають вологу, яка через час випаровується, не дозволяючи каменю ковзати. Тому стіни з мармуру або граніту ідеально підійдуть і для ванної кімнати, де вологість, як відомо, завжди підвищена. Граніт і мармур – це довговічні, надійні і міцні камені, які дозволять вам на довгий час забути про ремонт. Мармурові і гранітні стіни – це вибір, який свідчить про добрий смак, що підкреслює престиж і особливий статус власника.

Гранітні та мармурові стіни підійдуть для офісу, приватного будинку, квартири, торгових центрів, банків, ресторанів. Де стануть явною ознакою вашої успішності і надійності. У такому приміщенні ви гарантовано отримаєте естетичну насолоду.Стіна – це як одяг – по ній зустрічають. Тому підходити до вибору матеріалу для стін варто з особливою серйозністю. Раніше, в основному, для установки стін використовували цеглу, але зараз прийшов новий час і варто звернути увагу на нові, більш якісні, але в той же час, мають естетичний вигляд матеріали. Стіни з мармуру чи граніту – це саме те, що заслуговує вашої пильної уваги. Завдяки цим натуральним каменям, ваша стіна буде виглядати вражаюче і незвично. Вона додасть вашому приміщенню вишуканість, ексклюзивність і розкіш. Такі стіни зможуть зробити будь-який інтер’єр більш витонченим і унікальним. В таких стінах ви відчуєте себе наче в царських хоромах. Гранітні або мармурові стіни не зможуть нікого залишити байдужим, викликавши захоплення своєю монументальністю і величчю. Мармур та граніт має властивість вбирання і передачі позитивних емоцій, тому в такому приміщенні буде завжди переважати позитивна енергетика.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин