Гранітні сходи

Гранітні сходи

Гранітні сходи

Сходи з граніту – цілісні і накладні. Замовляйте гранітні сходи в “Анкор-iK” за приємною ціною в Києві. Сходи з граніту по індивідуальному замовленню в “Анкор-iK”.

Для того, щоб надати будь-якому приміщенню солідному вигляду, необхідно потрудитися над входом (гранітні сходи). Якщо двері розташовані вище, ніж рівень землі, вам знадобляться сходи. Є самі різні види подібних конструкцій, які відрізняються один від одного за матеріалом, але ми рекомендуємо саме гранітні сходи. Вони поєднують в собі міцність і красу, по них приємно не лише ходити, адже такими об’єктами можна милуватися! Безумовно, саме кам’яні конструкції стануть для вас правильним рішенням!

Чому варто замовити гранітні сходи?

Ці східці мають безперечні переваги перед аналогами, зробленими з іншої сировини. Ось найголовніші достоїнства гранітних виробів :

  • Сходи настільки надійні, що здатні служити віками без істотного ремонту, а вже повсякденні навантаження вони витримують без проблем;
  • Сировина дуже стійка, воно не схильне до шкідливого впливу води, опадів, змін в температурі повітря;
  • У разі потреби дрібного ремонту, реставрація буде зроблена без особливих проблем;
  • Гранітні східці виглядають надзвичайно естетично і аристократично, чим прикрашає зовнішній вигляд будівлі або ж його інтер’єр;
  • При ходьбі не виникає ніякого дискомфорту, зокрема, шуму або скрипу;
  • Ви можете використати їх у будівлях, де щодня проходять тисячі людей, адже такі східці практично не піддаються зносу.

Ви можете використати їх у будівлях, де щодня проходять тисячі людей, адже такі східці практично не піддаються зносу.

Як вибрати гранітні сходи?

Граніт, а також лабрадорит, є дуже міцними каменями, тому найбільш доречні вони будуть за наступних умов експлуатації :

  • Якщо приміщення розташовані в умовах з досить екстремальним кліматом або різкими перепадами температур, підвищеною вологістю;
  • Коли сходи розраховані на велику кількість людей, як, наприклад, у банках, школах, лікарнях;
  • Для того, щоб побудувати зовнішні або внутрішні сходи в приватних будинках також можна використати цей міцний матеріал.

Звичайно, необхідно правильно підібрати габарити конструкції, щоб вони підходили як по висоті, так і по ширині. Так, через цур просторі східці стануть просто марною тратою грошей, а через цур вузькі викличуть дискомфорт. Так що до розмірів необхідно віднестися максимально уважно. Крім того, вам варто визначитися з перилами, їх також роблять з різних матеріалів: починаючи від дерева, закінчуючи каменем. Для конструкцій, розрахованих на велику прохідність, куди розумніше буде використати міцніші перила, а для приватного будинку цілком підійдуть і дерев’яні.

Де краще купити гранітні сходи?.

Якщо вам необхідно зробити сходи для будинку або будь-якої іншої будови, варто звертатися до нас. Ми вже давно робимо гранітні сходи під замовлення в Києві, щоб кожен той, що бажає міг отримати необхідні для нього красиві і міцні східці. Наша компанія зарекомендувала себе як одна з кращих в Україні, адже ми завжди виконуємо замовлення вчасно, а якість просто на висоті! Наші майстри використовують тільки кращу сировину, щоб ви отримали саме такий результат, на який розраховували. Та і фахівці у нас досвідчені, тому ніяких нарікань на їх роботу не виникне, наскільки б складним не було ваше замовлення!

Поспішаємо вас обрадувати, що ціна на гранітні сходи у нас дуже ліберальна. Звичайно, конкретні цифри залежать від характеристик конструкції, але вартість завжди виходить нижче, ніж у наших конкурентів. Сходи з граніту – цілісні і накладні. Замовляйте гранітні сходи в “Анкор-Ік” за приємною ціною в Києві.

Сходи з граніту по індивідуальному замовленню в “Анкор-Ік”.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин