Зразки мармуру

Мармур. Каталог кольорів і фактури каменю

Мармур – це один з найдавніших каменів, безцінно даний природою людству. Являє собою гірську породу, яка складається виключно з кальциту. Він відрізняється довговічністю і володіє магічною привабливістю, вишуканістю та неймовірною красою. Ще в давні часи мармур використовували для прикраси імператорських палаців, Колізеїв, царських палаців. На сьогоднішній день, мармур є одним з найпопулярніших каменів, адже він здатний підкреслити не тільки вишуканий смак власника, а й показати успішність та неперевершений стиль будинку, офісу, ресторану чи готелю. Не менш популярними сьогодні є різьблені вироби з мармуру. Ними люблять прикрашати свої будинки і офіси. Вони здатні зробити будь-яке приміщення вишуканим. Різьбленим мармуровим виробам віддають переваги, ті, хто хоче оточити себе неповторними витворами мистецтва.

Однією з переваг мармуру є міцність та неповторність малюнку, можливість грати від променів сонця, надаючи унікальну гру світла. Мармур володіє широкою гамою кольорів: сірий, білий, синьо-чорний, синій, зелений, жовтий, рожевий, блакитні, бурі кольори, які дають можливість реалізувати неординарні і сміливі ідеї. Мармур – один з найбільш довговічних каменів, який з роками стає ще красивішим і привабливішим. Завдяки пластичності мармуру, можна створювати різноманітні скульптури з плавними формами, різьбленими і глибокими орнаментами, барельєфи з мармуру, мармурові скульптури і елементи архітектури.

Наша компанія «АНКОР – ІК» допоможе вам декорувати каміни, колони, сходи, що послужить оригінальною і неповторною прикрасою вашого інтер’єру. За допомогою різьблення по мармуру ми підкреслимо переваги ваших виробів і додамо їм ексклюзивності, вишуканості і монументальність. У «АНКОР – ІК» ви зможете підібрати собі вже готовий зразок або ж розробити індивідуальний ескіз. Фахівці нашої компанії врахують всі ваші побажання і допоможуть надати вашому інтер’єру нотку розкоші та вишуканості.

Мармурові вироби при царапинах чи інших пошкодженнях можна легко повернути в товарний вид повторним поліруванням.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин