Гранітні стільниці

Гранітні стільниці

Гранітні стільниці

Інтер’єри з елементами, виконаними з натурального каменю, завжди виглядають добротнее, багатше і цікавіше. Якщо мова йде про стільниці: кухонної, у ванній кімнаті або барної стійки, то тут варіант з каменем, представляється найкращим. Адже він не тільки додасть виразності і ефектності вашому життєвому простору, але і буде довгі роки виправдовувати себе своєю практичністю і зручністю. І фаворитом тут є граніт, як найбільш міцний і надзвичайно довговічний матеріал. Не дарма саме з нього найчастіше виготовляються вуличні сходи і ступені громадських будівель, схильні до постійним природних впливів. А архітектурні шедеври всього світу, побудовані з граніту, сотні і тисячі років переконують людей в надійності цього каменю. Тому гранітна стільниця, безсумнівно, кращий варіант оформлення вашої кухні або ванної кімнати. Тим більше, що вони мають ще цілим рядом переваг перед стільницями, виконаними з інших матеріалів.

Гранітні стільниці – переваги

Серед основних якостей гранітних стільниць – вже згадана довговічність. Так, потрібно бути готовим до того, що через якийсь час вам доведеться запросити фахівця, щоб відполірувати і покрити гранітну стільницю спеціальним складом для захисту від бактерій і грибка. Але після цієї процедури вона знову буде, як нова.

Іншим вагомим перевагою, про який також вже говорилося в цій статті, є відмінні декоративні якості. Існує безліч колірних варіантів цього каменю: червоний, сірий, чорний, сіро-зелений, бежевий, золотий, білий. Причому вид готового виробу залежить від того, наскільки глибоко залягає пласт, з якого здійснюється видобуток гранітної брили, а також від способу полірування. Тому кожна стільниця практично унікальна.

Практичність граніту виняткова. Це міцний матеріал, який досить складно пошкодити, впливаючи на нього фізично.

Термостійкість гранітних стільниць – дійсно дивує. Можете сміливо ставити на неї каструлю з киплячим борщем – ніяких слідів не залишиться.

Щільна структура граніту забезпечує його високу вологостійкість.

Доступність – ціна гранітної стільниці вигідно відрізняється від вартості стільниць з інших видів натурального каменю.

Як вибрати стільниці гранітні

Ви можете замовити один з розроблених варіантів гранітних стільниць, а можете разом з виробником створити унікальну, складної форми за власним проектом. Щоб плита здавалася масивніше, не обов’язково замовляти дорогу і широку стільницю. Можна заощадити, замовивши подклейку смугою з того ж каменю.

Існують варіанти обробки поверхні граніту. Вона може бути:

дзеркально відполірована;
з лощеной структурою (матова або з м’яким блиском);
кантуватися (виглядає ніби зістарена);
шорсткою – досягається за рахунок обробки струменем гарячого газу.

Яку поверхню вибрати, залежить від ваших уподобань, але фахівці рекомендують для кухні полірований граніт: дзеркальний або лощену. У такого виду обробки є переваги: ​​пори граніту закриваються, він стає більш вологостійким і стійким до забруднень.

Обов’язково уточніть при замовленні, щоб щільність обраного матеріалу була максимальною.

Де купити гранітну стільницю

В інтернеті можна знайти багато пропозицій, де купити гранітну стільницю в Києві. Однак ми рекомендуємо вам зробити це саме в нашому інтернет-магазині. Компанія «АНКОР-ІК» пропонує найширший вибір гранітних стільниць по актуальній ціні. Висококласні фахівці з увагою ставляться до кожного клієнта і готові втілити в життя будь-яке ваше бажання, гарантуючи при цьому якість і терміни виконання замовлення.

Детальніше ...

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин