Підвіконня з мармуру / підвіконня з граніту

Підвіконня з мармуру / підвіконня з граніту

Підвіконня з мармуру / підвіконня з граніту

У компанії  ТОВ”АНКОР – ІК” ви можете вибрати підвіконня з мармуру або граніту виходячи зі своїх переваг. Ми надаємо широку кольорову гаму і різноманітність варіантів:

  • мармурові підвіконня різних форм;
  • армовані підвіконня для підвищення міцності;
  • підвіконня, суміщені зі стільницями.

Купити мармурові підвіконня недорого

Для гармонії інтер’єру важлива кожна деталь. Будь-дизайнер внутрішніх приміщень розповість, що підвіконня, на які часто не звертають уваги, надзвичайно важливі для вигляду кімнати. Вони підкреслюють обраний стиль і формують привабливий образ. Відома компанія «АНКОР-ІК» розуміє це і постійно розширює свій асортимент, прагнучи запропонувати своїм клієнтам краще. У вас ви можете вибрати і купити мармурові підвіконня за найвигіднішими цінами.

Чому вони так важливі? Чому саме мармур?

Віконний проріз є джерелом денного світла і знаходиться на увазі більшу частину часу неспання людей. Будь-яка світлова точка привертає увагу до себе і найближчим елементам, і мармурові підвіконня допоможуть зробити цю частину огляду приміщення справжнім естетичним задоволенням.

Окрім привабливої ціни, наші підвіконня порадують вас:

  • універсальністю – камінь прекрасно поєднується з переважною більшістю матеріалів, використовуваних для оформлення інтер’єру;
  • міцністю і довговічністю – наш камінь стійкий, його складно відколоти або подряпати, його стійкості позаздрить навіть емаль, а ще він не вигоряє;
  • простотою догляду – підвіконня з мармуру складно серйозно забруднити і легко відмити навіть без застосування їдкою хімії;
  • екологічною чистотою і безпекою для здоров’я – вироби з благородного каменю не завдають шкоди навколишньому середовищу, людям і тваринам;
  • унікальним малюнком кожного виробу – більше ні в кого не буде такого ж підвіконня, як у вас, що дозволить створити неповторний вигляд для кожного окремого житла.

Ми довго прагнули до того, щоб наших клієнтів радували не тільки зовнішній вигляд і довговічність наших підвіконь, але і їх ціна. Укладаючи вигідні контракти, оптимізуючи виробництво і внутрішню логістику, ми досягли відмінних результатів і по праву стали одними з кращих.

На нашому сайті ви завжди можете погортати портфоліо готових робіт, щоб переконатися в нашому професіоналізмі.

Про нас

Компанія «АНКОР-ІК» заслужила довіру безлічі клієнтів по всій країні. Наші підвіконня з мармуру ні за що не залишать вас байдужими.

 

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин