Мармур на складі

Мармур на складі. Купити мармур

 

Мармур – це піщана порода, що добувається в горах великими блоками. Для зручного транспортування та подальшої роботи, камінь розпилюється на 2 і 3 см, згідно з міжнародними стандартами. Так з’являються мармурові слеби (сляби) від англ. slabs – прямокутні плити, що одержані з блоків у результаті їх розпилювання.

Слеби призначені для виготовлення виробів, які мають різні форми та розміри: підвіконня, сходи, каміни, стільниці, вхідні групи і т.д. Шляхом точіння та фрезерування, а потім поліровки з слябів отримують готові декоративні вироби.

Мармурові сляби неповторні у своєму кольорі та текстурі. У кожного клієнта нашої компанії є унікальна можливість вибрати на складі «свій» сляб для виготовлення обраного товару.

Обробка приміщень мармуром – класичне интерьерное рішення, що користується любов’ю по всьому світу. Натуральний камінь перетворює кімнату, створюючи неповторну атмосферу затишку і витриманого стилю. На даний момент, компанія займає лідируюче місце у сфері виробництва виробів з мармуру і граніту – матеріалів, неповторних у своїй унікальності.

Завдяки щонайширшим фактурним можливостям і унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого відходу в експлуатації.

На даний момент, компанія займає лідируюче місце у сфері виробництва виробів з мармуру і граніту – матеріалів, неповторних у своїй унікальності. Завдяки щонайширшим фактурним можливостям і унікальному природному малюнку, можна створювати ексклюзивні дизайнерські предмети інтер’єру, які не вимагають особливого відходу в експлуатації. При цьому вам не варто хвилюватися за зовнішній вигляд виробів. Через рік, два вони виглядатимуть також ефектно, як і в день купівлі. Витратні матеріали, використовувані для обробки готових виробів, є представниками найвищої якості класу “Люкс”. Їх постачальники одні з провідних компаній Іспанії і Італії. “АНКОР-ІК” разом з професійними консультантами допоможе утілити вам найсміливіші ідеї для вашого інтер’єру.

Де застосовують мармурову плитку

Особливістю компанії є висококваліфіковані фахівці – консультанти, професійні архітектори і дизайнери, головна мета яких – зробити Ваш будинок ще комфортнішим і стильнішим. Співробітники “АНКОР – ІК” знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб максимально утілити ваші бажання і мрії. У результаті ви отримаєте не просто стильну деталь інтер’єру, але і дизайн, що підкреслює вашу індивідуальність. Від початку замовлення і до кінця установки виробів, вас супроводжуватиме фахівець, який проконтролює якість роботи і дасть вичерпну інформацію з питань, що цікавлять вас.

Наша компанія несе повну відповідальність за якість виробів і дотримання встановлених термінів виготовлення, монтажу.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин