Каміни з мармуру та граніту

Каміни з мармуру та граніту

Каміни з мармуру та граніту

У компанії “АНКОР – ІК” ви можете підібрати мармурові або гранітні каміни під абсолютно різний інтер’єр: від готики і авангарду до классікі.Профессіональние майстри нашої компанії допоможуть вам вибрати камін з різноманітних варіантів в каталозі “АНКОР – ІК” або створити його на вашу індивідуально ескізу.У компанії “АНКОР – ІК” ви можете підібрати мармурові або гранітні каміни під абсолютно різний інтер’єр: від готики і авангарду до классікі.Профессіональние майстри нашої компанії допоможуть вам вибрати камін з різноманітних варіантів в каталозі “АНКОР – ІК” або створити його на вашу індивідуально ескізу.

Кращий камін з мармуру

Що може бути затишніше справжнього кам’яного каміна? Потріскуюче тепле полум’я, що зігріває приміщення, проблиски гарячих вугілля здатні створити неповторну атмосферу справжнього дому. Сучасний камін з мармуру ідеально впишеться в будь-який сучасний приміщення як в класичному, так і в модерн-стилі. Якщо ви замислюєтеся над встановленням такого в своєму будинку, компанія «АНКОР-ІК» із задоволенням допоможе вам. Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію з граніту і мармуру.

Чим вони відрізняються? Чому саме мармурові?

Сучасні камінні портали з мармуру найсильніше працюють на два параметра – безпека і стильний вигляд приміщення. Кам’яне ложе для полум’я підвищує надійний захист решти приміщення від загоряння і кіптяви. Більш того, навряд чи можна собі уявити більш представницький камін, ніж мармуровий – сам його вигляд нагадує про благородних будинках і вишуканості.

Вибираючи мармурові каміни, ви відкриваєте для себе доступ до їх унікальним переваг:

  • класичній стилістиці (від готики і бароко до сучасності) – вигляд вашого будинку буде радувати вас і ваших гостей щодня і ніколи не набридне;
  • різноманітності вихідного матеріалу – ви можете вибрати білий, сірий або кольоровий мармур в залежності від особистих уподобань або колірної схеми основного інтер’єру;
  • прямим призначенням – камінь накопичує тепло і підвищує загальну затишність приміщення, дозволяючи добре проводити час з близькими холодними осінніми та зимовими вечорами.

Наші каміни з мармуру припали до душі величезній кількості людей. Звернувшись до нашого портфоліо, ви легко зможете вивчити готові роботи і переконатися в нашому професіоналізмі. Ми зуміємо втілити в камені найтонші ваші побажання і зробимо ваш будинок особливим.

Багато людей спеціально приїжджають до Києва, щоб звернутися за допомогою до наших майстрів. Ми будемо раді, якщо серед наших клієнтів будете і ви.

Про нас

Компанія «АНКОР-ІК» пропонує зразки продукції з мармуру і граніту за вигідними цінами. У нас ви легко зможете знайти або замовити компонент, який став важливим шматочком в пазлі вашого інтер’єру.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин