Панно з мармуру

Панно з мармуру

Панно з мармуру

Панно з мармуру (мармурова розетка)

В компанії “АНКОР – ІК” ви зможете підібрати мармурове панно, виходячи з власних переваг і смаків. А наші професійні фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного замовника.

Панно з мармуру (мармурова розетка)

Панно з мармуру – живописний твір, призначений для заповнення певної ділянки стіни, стелі, підлоги. Панно з мармуру (мармурова розетка) – це унікальний і неповторний елемент вашого дизайну. Він здатний прикрасити будь-яке приміщення, надаючи йому особливої вишуканості й витонченості. З його допомогою вам з легкістю вдасться підкреслити загальний стиль вашого будинку, готелю, ресторану або банку. Мармур, з якого виробляється панно, володіючи широкою гамою кольорів, дозволяє створювати різні малюнки. Завдяки структурі цього природного каменю, панно легко полірується і не піддається впливу природних явищ. Мармурові панно ще з античних часів використовуються в декоруванні різних інтер’єрів. Тоді, як і зараз, вони були ознакою розкоші і добробуту власників.

Завдяки природним властивостям мармуру, він легко піддається обробці навіть найдрібніших деталей, що допоможе створити досконалий малюнок, враховуючи навіть найдрібніші тонкощі. Також широка кольорова гама мармуру дає можливість створити панно з усією палітрою кольорів. За допомогою малюнку, ви зможете підкреслити ваші особисті якості та переваги. Панно з мармуру виділить ваш тонкий смак і життєві уподобання.

Мармурове панно ідеально впишеться в будь-який інтер’єр і вдало підкреслить стиль вашого приміщення. Панно з мармуру додасть вашій вітальні, їдальні чи ванній кімнаті дух античності, а в холах адміністративних будівель, торгових центрах, готельних комплексів, офісів і підприємств воно стануть ознакою вишуканості та престижності приміщень.

Фірмова символіка, герб або логотип компанії допоможе підкреслити сильні сторони вашого підприємства: серйозність, надійність і престиж.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин