Накривки з мармуру і граніту

Накривки з мармуру і граніту

Накривки з мармуру і граніту

У компанії “АНКОР – ІК” ви зможете вибрати гранітні або мармурові плити з різноманітних кольорів, відтінків, текстур. Завдяки чому, ви зможете реалізувати свої творчі ідеї, які тільки підкреслять тонкий смак їх власників. А ціни гранітних або мармурових накривок набагато менше їх надійності, краси і довговічності.

Накривки з мармуру та граніту – це необхідний елемент в будівництві та декоруванні ділянки. Вони призначені для зовнішнього монтажу елементів будівель, сходинок, бордюрів у вигляді кам’яних полірованих плит. Граніт або мармур є ідеальним каменем для виробництва накривок. Вони стійкі до ультрафіолету, різких перепадів температури, впливів хімічних речовин. До того ж накривки з мармуру і граніту є не тільки одними з довгострокових і надійних, але й володіють естетичним виглядом. За допомогою установки накривки, ви зможете кардинально змінити загальний вигляд будівлі. Накривки з мармуру і граніту чудово поєднуються з іншими елементами екстер’єру не тільки вашої ділянки, але й вулиці. Накривні плити з граніту або мармуру з легкістю впишуться в будь-який архітектурний стиль і стануть прикрасою навколишнього середовища.

Мармурові чи гранітні накривки є дуже зручними в експлуатації, тому вони не вимагають особливого догляду. Особливістю гранітних накривних плит є вирізані «капельники» – маленькі прорізи, які не пропускають вологу під плиту.

У компанії «АНКОР – ІК» ви зможете вибрати гранітні чи мармурові плити з різноманітних кольорів, відтінків, текстур. Завдяки чому, ви зможете реалізувати свої творчі ідеї, які лише підкреслять тонкий смак їх власників. А ціни гранітних чи мармурових накривок набагато менші їх надійності, краси та довговічності.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин