Зразки травертину

Травертин. Каталог кольорів і фактури каменю.

Травертин – це натуральний природний камінь, який ще з давніх часів користується широкою популярністю у будівельників і архітекторів. За допомогою травертину було зведено велику кількості пам’яток архітектури і, навіть, римський Колізей, споруди якого до цихпір радують око численних туристів. З чого можна зробити висновок, що травертин – це не просто міцний камінь, але і по праву вважається одним з найбільш довговічних матеріалів. У наш час травертин є улюбленим каменем в Італії, де практично кожен архітектурний твір побудований з використанням травертину.

Травертин підходить, як для облицювання фасаду будівель, так і для внутрішньої обробки. Останнім часом все частіше можна зустріти підлогове покриття з травертину, адже камінь є дуже вологостійким. Тому, ви можете бути спокійні за безпеку ваших близьких: на підлозі з травертину практично нереально послизнутися. Також травертин широко використовують для виготовлення стільниць і підвіконь, камінів і барних стійок, облицювання ванних кімнат і винних льохів.

Травертин володіє широкою гамою кольорів: від м’яких кольорів слонової кістки до темно-каштанового і золотистого. Варто відзначити, що темні відтінки травертину володіють кращими технічними якостями при обробці. Травертин зазвичай зустрічається з кольоровими прожилками, які утворюються природою. Тому зустріти два однакових травертину – нереально.

Травертин є абсолютно екологічно чистим каменем, він безпечний і не завдасть шкоди здоров’ю людини. З роками міцність і надійність травертину тільки поліпшується, тому вам не варто хвилюватися за його недовговічність. Цей камінь досить стійкий до погодних умов і різких перепадів температури. Травертин – це саме той камінь, який вибирають «на століття».

Приміщення, де використовується травертин, виглядають дорого і розкішно. З його допомогою, можливо втілити найсміливіші ідеї вашого дизайну, при цьому він зробить інтер’єр вашого будинку неповторним і комфортним, наповнить його домашнім теплом і затишком.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин