Мармурові підлоги

Мармурові підлоги

Мармурові підлоги

Компанія “АНКОР – ІК” пропонує вам масу різноманітних варіантів мармурових або гранітних підлог. У нас ви можете вибрати покриття під будь-який інтер’єр. Наші фахівці врахують всі ваші побажання. А також виконаємо 3D мелювання вашої підлоги з нашого мармуру. На складі компанії Анкор-іК понад 15000 м.кв Мармуру Онікса та Граніту з таких країн як Іспанія, Італія, Греція, Туреччина, Іран, Оман, Пакистан, Індія, Китай та Бразилія.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з проектування і виготовлення гранітних або мармурових підлог на найвигідніших умовах. Поставки матеріалу від провідних виробників, високотехнологічна виробнича база, що дозволяє реалізувати проект будь-якої складності, досвідчені дизайнери і фахівці з обробки каменю, велике портфоліо готових проектів.Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з проектування і виготовлення гранітних або мармурових підлог на найвигідніших умовах.МАРМУРОВІ І ГРАНІТНІ ПІДЛОГИ

Компанія “АНКОР – ІК” запропонує вам масу різноманітних варіантів мармурових або гранітних підлог під будь-який інтер’єр.

Підлога з натурального каменю – це унікальне поєднання респектабельності та естетики, надійності та довговічності.

Мармурова підлога – це окремий вид естетики. Кожен, хто хоч раз милувався полірованою мармуровою підлогою, хоче і собі таку, адже мармур має унікальні світловідбивчі властивості, що надає приміщенню особливої легкості та ефірності.

В залежності від побажань і смаків замовника, підлога може бути виготовлена:

  • в довільному художньому виконанні – при цьому зі шматочків мармуру різних сортів і кольорів викладається будь-який орнамент або мозаїка;
  • у вигляді імітації плитки – зі шматків мармуру однакової форми та розміру, одного або декількох кольорів;
  • як монолітний камінь – при цьому окремі фрагменти мармуру підбираються по малюнку і підганяються таким чином, щоб стики були зовсім непомітні.

У місцях, що матимуть підвищену прохідність або ризик частого потрапляння агресивних речовин, найчастіше перевага надається гранітному покриттю підлоги. Цей камінь менш зручний в обробці та не настільки пластичний як, наприклад, мармур, тож не дозволить виконати дрібні декоративні елементи, але ви можете бути певними, що така підлога переживе будь-що, не потребуючи при цьому особливого догляду.

Гранітні підлоги дуже часто замовляють для  громадських місць – ресторанів, концерт-холів, торгових центрів, холів бізнес-центрів. Також не рідко їх обирають і для власного будинку – граніт буде доречним на терасі, у ванній кімнаті, коридорі, в зоні барбекю. Пройдуть десятиліття і більше, але ваша підлога виглядатиме так само чудово, як і в перший день експлуатації.

Якісна підлога з натурального каменю від компанії Анкор-ІК

Ви можете замовити підлогу для себе прямо зараз через онлайн-форму на сайти Анкор-ІК – ми зв’яжемося з вами найближчим часом, надамо якісну консультацію та  узгодимо візит дизайнера-замірника. Він відмітить особливості приміщення, врахує всі ваші побажання і запропонує оптимальний проект відповідно до ваших смаків та гаманця.

Після узгодження проекту і підбору матеріалу ми виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни на вигідних для вас умовах.

Компанія “АНКОР – ІК” використовує тільки якісний матеріал від найкращих постачальників, високотехнологічна виробнича база, що дозволяє реалізувати проект будь-якої складності, досвідчені дизайнери і майстри з обробки каменю, велике портфоліо готових проектів – ось чому варто обрати саме нас.

 

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин