Колони з мармуру та граніту

Колони з мармуру та граніту

Колони з мармуру та граніту

Колони з мармуру або граніту компанії “АНКОР – ІК” є одними з найнадійніших, якісніших і довговічніших виробів, тому наша компанія з упевненістю може гарантувати співвідношення ціни і якості цих атрибутів інтер’єру. Також завдяки індивідуальному підходу наших фахівців, ви зможете вибрати мармурові або гранітні колони з маси різноманітних варіантів.

Колони з мармуру та граніту – це зовсім не пережиток античних часів, а модний атрибут інтер’єру сучасності. В давнину колони встановлювали в королівські зали, де вони велично стояли в центрі кімнат. Сучасний інтер’єр, незважаючи на його нововведення і модерн, так само здатний поєднуватися з даними монументами. Незважаючи на те, що основна функція колони, як і багато століть тому залишилася колишньою: підтримка балочного перекриття або арки. Зараз в основному першість займає все ж декоративна функція. Найважливіше – це вибрати відповідне місце для цього унікального атрибута.

Головна прикраса будь якого міста

Колони з мармуру або граніту здатні стати головною прикрасою не лише заміського будинку, прийомного чи виставкового залів, ресторанів, а й звичайної типової квартири. В першу чергу дані колони зможуть перетворити вашу оселютак, щовиїї не впізнаєте. Вони створюють відчуття безпеки і спокою. З їх допомогою ви будете «як за кам’яною стіною». Їх досконалі форми стануть просто незамінним елементом вашого інтер’єру. Завдяки їм ви підкреслите свій стиль і особливий статус. Їх неймовірні конструкції тільки підсилять сприйняття вашої успішності та значущості. Оскільки лише успішна та самодостатня людина, яка володіє тонким смаком, наважиться звести в своєму будинку неперевершений атрибут мистецтва. Мармурові чи гранітні колони говорять про мудрість їхнього власника, для якого такі атрибути – це не просто дизайн, але і значущий елемент інтер’єру, що відображає особливість та індивідуальність власника.

Мармурові чи гранітні колони ідеально впишуться, як в класичний, так і сучасний інтер’єр. А завдяки своїй вишуканості, вони вигідно підкреслять всі переваги приміщення і стануть незамінною прикрасою вашого будинку, які, завдяки своєму природному матеріалу, прослужать не менше 50 років, не вимагаючи особливого догляду і реставрації.

Найчастіше мармурові чи гранітні колони використовуються для відділення вітальні від кухні або холу. Але при цьому існує маса інших варіантів використання колон: створення міні – бару, де, завдяки широкій колоні, можна розмістити для нього нішу; якщо прилаштувати до ряду колон шафу, то можна забезпечити собі не тільки місце для зберігання, але і візуально поділити простір; відокремити двома колонами суспільну зону від особистого простору, вставивши між ними вбудовані полиці.

Колони з мармуру чи граніту компанії «АНКОР – ІК» є одними з найбільш надійних, якісних і довговічних виробів, тому наша компанія з упевненістю може гарантувати співвідношення ціни і якості даних атрибутів інтер’єру. Також завдяки індивідуальному підходу наших фахівців, ви зможете вибрати мармурові чи гранітні колони з маси різноманітних варіантів.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин