Клумби з мармуру і граніту

Клумби з мармуру і граніту

Клумби з мармуру і граніту

Компанія “АНКОР – ІК” надасть вам великий вибір клумб різних кольорів і форм, які зможуть прийти за смаком навіть найвитонченішій людині. Компанія “Анкор-ІК” виготовляє також накрывки для клумб будь-якої складності.

Клумби з мармуру і граніту (мармурова клумба) – це не просто геометрична ділянка з квітами, це родзинка вашого саду або двору, мальовничий куточок заміського будинку і обличчя власника. За допомогою клумби компанія “Анкор-ІК” додасть вашій ділянці атмосфери затишку і створити райський острівець на землі.

Мармурова клумба допоможе створити чудовий фон для ваших рослин і доповнить загальну композицію екстер’єру. Найголовнішою перевагою натурального каменю є його природність. Мармур ‒ це не тільки один з найкрасивіших, але і найбільш довговічний матеріал. За допомогою мармуру можна створити клумбу, яка буде прикрашати вашу ділянку протягом декількох десятків років. Мармурова клумба справить захоплююче враження на всіх ваших гостей. З її допомогою ви можете урізноманітнити екстер’єр вашої ділянки, надати йому жвавості і яскравих фарб. Завдяки мармуровим клумбам ваш сад не залишиться непоміченим і залишить у пам’яті ваших гостей тільки приємні спогади. Милуючись прекрасними видами рослин, посадженими в ці клумби, ви зможете не просто насолодитися красою природи і вловити всі барви світу, а й відпочити від повсякденних турбот.

Варто відзначити, що мармурові клумби можуть виконувати не тільки декоративну функцію, але й захисну. Тим самим захищаючи території кафе, магазинів, фірм, під’їздів житлових будинків, де є газони біля входу від хаотично припаркованого транспорту.

Компанія «АНКОР ‒ ІК» надасть вам великий вибір клумб різних кольорів і форм, які зможуть прийти до смаку навіть найвитонченішій людині.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин