Сходи з мармуру та граніту в Києві

Сходи з мармуру та граніту в Києві

Сходи з мармуру та граніту в Києві

У компанії ТОВ”АНКОР – ІК” ви зможете вибрати сходи або ступінь з мармуру / граніту на будь-який смак і під будь-який інтер’єр. Наші фахівці за допомогою різних художніх елементів допоможуть перетворити вашу сходи в неперевершений витвір мистецтва!

Вироби з мармуру були присутні в житті людей ще з часів античності. Величні храмові сходи виготовлялися з кращого мармуру, адже за ними, згідно з віруваннями, люди йшли, щоб говорити з богами. В наші дні сходи мармурові – універсальний і чудовий атрибут будинку в класичному стилі. Замовити їх або придбати інші вироби з безлічі різновидів натурального каменю вам допоможе компанія ТОВ«АНКОР-ІК».

Чим ці сходи такі хороші? Чому саме мармур?

Люди вибирають мармур не тільки за його красу. Натуральний камінь функціональний і довговічний, він відмінно показує себе в найскладніших дизайнерських проектах. Звертаючи увагу на сучасні мармурові сходи, люди знаходять в них такі переваги:

  • довговічність – мало який матеріал в принципі здатний зрівнятися з мармуром, при правильному догляді термін його служби обчислюється десятиліттями;
  • стійкість до зовнішніх пошкоджень – сходи з мармуру складно подряпати або забруднити, вони легко піддаються очищенню навіть без використання їдких хімічних засобів, що спрощує догляд;
  • різноманітність малюнків і відтінків – серед безлічі квітів і різновидів мармуру легко підібрати той, який підійде навіть самим нестандартним інтер’єрних рішень;
  • унікальний вигляд – красу і величність, якою володіють гранітні сходи і ступені мармурові, переоцінити неможливо.

Для того щоб запропонувати вам найкраще, ми уклали безліч контрактів з кращими світовими постачальниками. Це дозволило нам не тільки розширити каталог, щоб порадувати найвимогливіших клієнтів, але і запропонувати вам приємні ціни.

Якщо ви підбираєте параметри сходів на замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашими консультантами. Досвідчені фахівці обов’язково допоможуть вам легко розібратися у відмінностях видів мармуру і розрахувати розміри і ціну.

Про нас

Компанія ТОВ«АНКОР-ІК» – один з кращих постачальників виробів з натурального каменю на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо своїм клієнтам краще, адже сучасна сходи мармурова дозволить вашому будинку знайти неповторний вигляд і стати по-справжньому затишним.Вироби з мармуру були присутні в житті людей ще з часів античності. Величні храмові сходи виготовлялися з кращого мармуру, адже за ними, згідно з віруваннями, люди йшли, щоб говорити з богами. В наші дні сходи мармурові – універсальний і чудовий атрибут будинку в класичному стилі. Замовити їх або придбати інші вироби з безлічі різновидів натурального каменю вам допоможе компанія ТОВ«АНКОР-ІК».

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин