Сходи з мармуру

Сходи з мармуру

Сходи з мармуру

Східці з мармуру мають вигляд, що вселяє повагу, і відрізняються підвищеною міцністю в процесі експлуатації. Сходи з таких ступенів однаково добре виглядає і в приватних будинках, і в офісних приміщеннях, і в торгових центрах.

Сходи з мармуру. Процес виробництва мармурових сходинок

Мармур за своєю суттю є гірською породою. Східці з мармуру мають вигляд, що вселяє повагу, і відрізняються підвищеною міцністю в процесі експлуатації. Сходи з таких ступенів однаково добре виглядає і в приватних будинках, і в офісних приміщеннях, і в торгових центрах. Основою для виготовлення таких ступенів є кам’яні слябів, які представляють собою заготовку з непропорційними краями.

Заготовки обрізаються до потрібного розміру, що дозволяє отримати на виході абсолютно будь-яких розмірів щабель. Готові мармурові сходи укладаються на заздалегідь підготовлену поверхню, формуючи тим самим сходи необхідної довжини і ширини. Є відмінності і в видах таких ступенів. Найбільш поширеною варіацією є ступінь з цільної плити. Цей різновид має більш високі експлуатаційні характеристики.

Ще один різновид, що заслужила підвищену увагу у користувачів – накладна щабель. Її особливістю є складова конструкція. Вона складається з двох частин. Перша є горизонтальною площиною, друга – вертикальної. За своєю суттю цей вид виступає, як облицювальний матеріал сходових ступенів з мармуру.

Що вигідно відрізняє мармур від інших матеріалів

Не просто так мармур використовувався при укладанні сходів ще з давніх часів. Вже тоді люди змогли усвідомити всю красу цієї гірської породи. Переваги мармуру не раз були продемонстровані за сотні років використання:

 • тривалий термін служби сходів з мармуру;
 • висока стійкість до зношування;
 • мінімум трудовитрат при обслуговуванні мармурових сходів;
 • з точки зору екології мармур є безпечним матеріалом;
 • мармурові сходи спокійно переносить навіть значні коливання температури повітря;
 • абсолютно спокійно ставиться навіть до тривалого впливу різних видів вологи.

Наша компанія уважно стежить, щоб реалізовані ступені відповідали кожному з пунктів переваг. При цьому на сходи з мармуру ціна знаходиться в розумних межах. Це дозволяє пропонувати матеріал, що пройшов випробування століттями, який буде гармонійно виглядати практично в будь-якому інтер’єрі. Приємним доповненням можна сміливо вважати можливості для вибору колірної гами. У нас представлений широкий вибір кольорів, які можна замовити в будь-який момент – елегантні і якісні відтінки порадують ваш погляд.

Мармур часто використовується при виготовленні ступенів. Вони виходять просто чудовими за своїми експлуатаційними характеристиками і зовнішніми даними. У них поєднується унікальна краса, енергетика і безліч інших достоїнств. На мармур ступені ціна може виявитися прийнятною, якщо звернутися в надійну компанію. За адекватної вартості можна придбати унікальні за всіма параметрами ступені.

Позитивні характеристики мармурових сходинок

Вони мають масу переваг, яка робить їх все більш популярними. Важко відшукати на сучасному ринку щось більш гармонійне по співвідношенню якості, привабливості та ціни. Якщо ступені мармур зроблені правильно з надійного сировини, можна розраховувати на тривалість експлуатації, максимальну зручність. Сходи з такими ступенями автоматично стає центральним об’єктом в інтер’єрі або екстер’єрі. Можна використовувати її всередині приватного будинку, котеджу, а також у дворі. У будь-якому випадку забезпечується приголомшливий зовнішній вигляд, здатний приковувати увагу всіх оточуючих.

До основних переваг цих виробів треба віднести:

 • Високий рівень надійності, який гарантується міцністю матеріалу. Згодом він не втратить своїх основних характеристик.
 • Естетичність. Можна надати архітектурному ансамблю особливу родзинку за допомогою елементів з натурального каменю. Приміщення автоматично стає більш привабливим, як і простір на вулиці.
 • Універсальність використання. Сходи можуть використовуватися з різними видами сходів незалежно від місця розташування і габаритів. Для класичного інтер’єру вони підходять ідеально, як і для сучасних стилів.

Від чого залежить вартість?
На сходи з мармуру ціна може змінюватися при обліку різноманітних факторів. Наприклад, на формування ціни впливає:

 • Вид мармуру.
 • Розміри і особливості конфігурації.
 • Складність виконання робіт.

При зверненні до досвідчених професіоналів в будь-якому випадку можна розраховувати на прийнятну вартість з гарантією якості. Запит сходи з мармуру Київ допоможе швидко знайти досвідчених фахівців для оформлення вигідного замовлення.

Де купити?
Від місця замовлення залежить дуже багато чого, щоб ігнорувати його вибір. Перевірена компанія, яка давно працює з натуральними каменями, є оптимальним вибором по багатьом параметрам. Ми пропонуємо різноманітні ступені мармуру Київ на найвигідніших умовах. В одному місці можна отримати всі необхідні переваги. Кожен замовник під конкретні потреби зможе знайти цікаве рішення, з огляду на при цьому і можливості бюджету. Можна вибрати стандартні моделі з електронного каталогу, а можна оформити індивідуальне замовлення. У будь-якому випадку гарантується неперевершена якість.

У виробництві професіоналами використовуються кращі інструменти, якісні матеріали. Тому ступені плитка мармур стабільно виходять дуже привабливими, міцними, довговічними і т.д. Є кілька видів мармуру на вибір клієнтів, які відрізняються фактурою, кольором та іншими характеристиками. Під будь-які запити неодмінно можна знайти ефективне і ефектне рішення.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин