Мармурова барна стійка. Барна стійка з граніту

Мармурова барна стійка. Барна стійка з граніту

Мармурова барна стійка. Барна стійка з граніту

Барні стійки з мармуру Компанія «АНКОР-ІК» надає вам широкий вибір даних виробів під будь-який інтер’єр. Вибираючи стійку, не забувайте і про стільниці, які бажано мають бути зроблені в одному дизайні, стилі і кольорі. Це тільки підкреслить всі достоїнства вашого приміщення і створить в ньому гармонійну атмосферу.

Мармурова барна стійка. Барна стійка з граніту

Барні стійкі – це просто “must have”  для будь-якого приміщення: модного бару і шикарного ресторану, де стійка – це місце зустрічі, куди спрямований погляд кожного відвідувача; престижного готелю, де барна стійка – уособлення не тільки власника, а й усіх працівників; заміського будинку або особняка. Вона є не просто зручним і необхідним елементом приміщення, але й обличчям власника. Адже барна стійка – це перше, що бачить людина, заходячи у ваш будинок, готель чи ресторан. Тому, вибираючи барну стійку, ви вибираєте собі імідж.

Барна стійка з мармуру або граніту – це не тільки природна краса, а й висока якість. Мармур, за рівнем своєї природної радіоактивності відноситься до класу «Люкс», який здатний «дихати», що створює в приміщенні сприятливий мікроклімат. У свою чергу граніт є «вічним» каменем, а це, насамперед, гарантує міцність і довговічність виробу. Тому ставши власником барної стійки з мармуру або граніту компанії “АНКОР-ІК”, ви купуєте міцний, довговічний і, одночасно, шикарний виріб. З його допомогою ви зможете підкреслити власну індивідуальність і відчуття смаку. Барна стійка з мармуру або граніту стане вдалим вибором для успішної і цілеспрямованої людини, яка дбає про інтер’єр свого приміщення і прагне до естетичної досконалості в усьому.

Мармурові або гранітні барні стійки підійдуть під абсолютно різний інтер’єр. Адже завдяки матеріалу виробів, можна підібрати той колір і фактуру, яка вам до душі. Величезна гамма відтінків мармуру дозволить скласти з дрібних шматочків даного природного каменю неймовірну мозаїку або навіть унікальну абстракцію. Барна стійка повинна гармонійно виглядати із загальним дизайном приміщення, тому “АНКОР-ІК” надає вам широкий вибір даних виробів під будь-який інтер’єр. Вибираючи стійку, не забувайте і про стільниці, які бажано повинні бути зроблені в одному дизайні, стилі і кольорі. Це тільки підкреслить всі достоїнства вашого приміщення і створить у ньому гармонійну атмосферу.

Барна стійка також підійде і для квартир – студій, де буде виконувати функцію огорожі кухонної зони від вітальні. Це дозволить візуально розширити вашу квартиру і стане родзинкою інтер’єру.

Барні стійки з мармуру або граніту компанії “АНКОР-ІК” – це, насамперед, досконалість стилю, практичність і довговічність.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин