Різьблення по мармуру

Різьблення по мармуру

Різьблення по мармуру

Різьблення по мармуру авторські роботи від фахівців Анкор-ІК. Широкий асортимент товарів високої якості. Замовляйте у кращих фахівців!Різьблення по мармуру авторські роботи від фахівців Анкор-ІК. Широкий асортимент товарів високої якості. Замовляйте у кращих фахівців!

Різьблення по мармуру

За допомогою сучасної техніки різьблення по мармуру виходять дуже привабливі з естетичної точки зору вироби. У них поєднується особлива привабливість натурального каменю і придбаних після обробки форм. Унікальні вироби з мармуру (різьблення по мармуру) можуть стати справжньою прикрасою практично будь-якого інтер’єру. Головне звернутися до досвідчених фахівців, які виконають таку тонку роботу на належному якісному рівні.

Техніка різьблення по мармуру

Для роботи з мармуром потрібно певний набір інструментів :

 • кувалда – інструмент з довгою ручкою і важким молотом;
 • відбійний молоток, використовуваний для обтісування каменю;
 • кирка – інструмент для різьблення;
 • молоток муляря для обтісування невеликих за розміром каменів;
 • киянка – використовується для укладання каменю в землю;
 • стамеска – застосовується для підгону елементів в композиції і надання потрібної форми;
 • металеві клини – використовуються для розколу кам’яної брили на дрібніші шматочки;
 • скарпель – інструмент для нанесення гравіювання;
 • фрези – призначені для усунення зайвих елементів з каменю, а також шліфовки і поліровки поверхні;
 • рисувалка – інструмент для малюнків на камені;
 • напилки – інструменти для обробки м’якої породи каменю;
 • терка – використовується для шліфовки і поліровки каменю;

Для художнього різьблення по мармуру використовуються найбільш естетичні сорти мармуру, які добре піддаються обробці. На першому етапі майстер використовує кувалду і відбійний молоток, формуючи камінь потрібних розмірів і обтісуючи його на першому етапі роботи. Потім за допомогою стамески майстер підганяє композицію під певну форму, а рисувалкою наносить візерунок на камені. Завершальним ом етапі роботи. Далі в хід йдуть молоток муляря, фрези, і напилки для детальнішої обробки поверхні каменю. З штрихом роботи являється використання терки яка шліфує і полірує поверхню готового виробу.

У техніці різьблення по мармуру виготовляються красиві панно, балясина, декоративні елементи для камінів, барных стойок і клумб. Якщо майстер виготовляє з мармуру скульптуру, йому знадобляться додатково алмазні диски з водою для опрацювання найдрібніших деталей : біс особи, складок на одязі і інших важливих моментів. У роботі над статуями майстра дотримуються класичного підходу і, звичайно ж, прислухаються до побажань замовників, якщо у тих є особливі вимоги до зовнішнього вигляду скульптури.

Замовити вироби з мармуру

Якщо ви бажаєте придбати виріб з мармуру для прикраси інтер’єру вашого будинку, офісу або заміської ділянки, звертайтеся в нашу компанію по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Ви можете вибрати готові варіанти виробів в каталогах, а можете замовити виріб по власному ескізу. Спочатку майстер виконує декілька варіантів ескіза, показує замовникові і, як тільки людина визначається з дизайном майбутнього виробу, майстер приступає до роботи. Ми використовуємо в нашій творчості найдобротніші матеріали і великий набір інструментів, підходимо до кожного замовлення індивідуально і творчо!

Особливості виготовлення мармурових виробів

Ця робота дуже тонка, вимагає від людини великої майстерності. Тільки тоді можна розраховувати на отримання якісного результату, який притягатиме. У процесі можуть використовуватися різні сорти мармуру. Від їх зовнішніх характеристик залежить дуже багато що. Поступово вироби з мармуру Київ знову придбавають популярність. Пов’язано це з їх привабливістю і унікальною енергетикою. Ексклюзивні речі можуть стати центральним елементом різних інтер’єрів. Вони виглядають гармонійно в усіх кімнатах, притягають своєю витонченістю і іншими перевагами. До них можна віднести:

 • Довговічність.
 • Збереження основних якостей упродовж багатьох років.
 • Привабливість і так далі.

На вироби з мармуру ціна може залежати від різноманітних чинників, серед яких тип натурального каменю, розміри, рівень складності і багато що інше. Можна під будь-які запити знайти щось цікаве. У будь-якому разі усі такі вироби прослужать максимально довго, не тріскатимуться і не розсипатимуться з часом.

Де можна використати мармурові вироби?

Використовуватися вироби такого типу можуть в найрізноманітніших місцях. Сфера застосування по-справжньому велика. Серед найоптимальніших місць можна відмітити:

 • Інтер’єр квартири або частки будинку.
 • Кабінет в офісі.
 • Вулиця.

Деякі вироби з мармуру в Києві вдало виглядатимуть на вулиці, наприклад, на прибудинковій території, в парку або сквері. Якісно виконаний виріб з привабливого натурального каменю має усі характеристики, щоб стати там центральним елементом. Природні дії ніяк не вплинуть на виріб, який збереже свою привабливість дуже довго. У асортименті можна відшукати різноманітні панно, клумби, фонтани і багато що інше.

Кращі вироби з мармуру на замовлення

Якщо звернутися до досвідчених фахівців, на замовлення можна буде виготовити щось дійсно унікальне. Можна замовити виріб на основі власного креслення і побажань, а можна обговорити усі деталі з кваліфікованими професіоналами. У будь-якому разі прийняте рішення буде ідеальним. Майстер підготує ескізи, після затвердження яких буде реалізований проект. У процесі використовуються спеціальні інструменти і якісні матеріали. У нас пропонуються кращі вироби з мармуру Україна за адекватними цінами. На усі вироби надається гарантія якості. Завдяки цьому і індивідуальному підходу до клієнтів можна розраховувати на краще обслуговування, яке відмінно доповнюється привабливою вартістю. Досвідчені майстри мають усе необхідне для задоволення потреб різних клієнтів.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин