Гранітна бруківка

Гранітна бруківка

Гранітна бруківка

Бруківка з граніту

У компанії “АНКОР-ІК” ви зможете вибрати гранітне покриття виходячи зі своїх переваг і побажань. У нас наданий широкий вибір брущатки, тому ви зможете підібрати покриття будь-якого кольору і форми.

Бруківка з граніту

Бруківка – це дорожнє покриття, викладене плоскими прямокутними брусками однакової форми і розміру. Бруківка з граніту компанії «АНКОР-ІК» ‒ міцне, довговічне і екологічно чисте покриття, перевірене віками. Граніт не змінює свого зовнішнього вигляду протягом сторіч, тому така бруківка буде служити вам кілька десятків років. У тому випадку, коли від перепадів температури і механічних впливів, асфальтове покриття покривається тріщинами, то гранітна бруківка, не залежно від погодних та зовнішніх впливів, зберігає свою міцність і естетичну привабливість. До всього іншого, з роками бруківка з граніту стає ще красивішою, ніж у перші дні експлуатації. Вже протягом століть для більшості людей вона асоціюється з благородною старовиною. Адже саме по цим потужним дорогах проносилися золочені карети королів. Тому не дарма граніт вважають аристократичним природним каменем.

Така бруківка широко застосовується на поверхнях великої площі: котеджах, офісних будівель, ресторанах, готелів, міських парків, а також буде добре виглядати на невеликих присадибних ділянках. Адже за рахунок граніту, з якого вона виробляється, дана бруківка має досить низьку ступінь ковзання в холодний сезон. Це забезпечить безпеку вам і вашим близьким від падінь і пошкоджень. Також гранітна бруківка має низький ступінь водопоглинання, тому не вбирає в себе бензин, різні хімічні розчини і вологу.

До переваг бруківки з граніту слід додати, що даний виріб досить економічний. Зміст гранітного покриття обійдеться вам у 8 разів дешевше, ніж покриття з асфальту. У компанії «АНКОР-ІК» ви зможете вибрати гранітне покриття виходячи зі своїх переваг і побажань. У нас наданий широкий вибір бруківки, тому ви зможете підібрати покриття будь-якого кольору і форми.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин