Стіл з мармуру

Стіл з мармуру

Стіл з мармуру

У компанії “АНКОР – ІК” Ви можете придбати мармурові столи в широкому кольоровому асортименті і різних виконаннях : овальний з декором, круглий, однотонний, прямокутний, обідній, квадратний на низьких ніжках стіл, та будь які інші.

Стіл з мармуру

Стіл з мармуру, насамперед, повинен бути міцним, надійним, зручним і вписуватися в інтер’єр кімнати. При виборі столу потрібно орієнтуватися на розмір приміщення, де він стоятиме. Стіл не повинен займати занадто багато простору, але занадто маленький або вузький він не буде виконувати свого прямого призначення. Тому, слід відповідально підійти до вибору простого, на перший погляд, предмету інтер’єру. Столи компанії «АНКОР – ІК» відрізняються своєю багатофункціональністю: вони підійдуть для настільних ігор, прийому їжі і в якості підставки підручних предметів. Також якщо вам потрібен вишуканий стіл для прийому важливих персон, просто для посиденьок з друзями або як доповнення до загального інтер’єру кімнати, то компанія «АНКОР – ІК» надасть вам великий вибір столів, де кожен зможе вибрати те, що йому до душі.

Столи з мармуру чи граніту – це унікальний виріб, який не тільки додасть вам солідність, але й підкреслить вашу індивідуальність. Варто відзначити, що в перекладі з грецької мармур означає «сяючий камінь». Вже багато століть люди використовують мармур при будівництві та оздобленні своїх будинків, будівель культу і видовищних споруд. Мармур – дивовижний матеріал, який, завдяки своїй піддатливості, легко підкоряється людині. Вишуканий і оригінальний виріб принесе у вашу кімнату позитивну енергію та гармонію. Мармурові і гранітні столи підходять незалежним, успішним людям з оригінальним смаком. Їм віддають перевагу ті, для яких імідж відіграє не останню роль. А за допомогою даного предмету інтер’єру ви зможете повністю проявити своє почуття смаку та стилю.

Столи з мармуру або граніту чудово підійдуть під дизайн в стилі авангард, в якому перевага віддається оригінальним деталям, а не класичним меблям і традиційний англійський стиль, який відрізняється елегантністю і затишком. Також мармурові та гранітні вироби з легкістю впишуться в готичний стиль, бароко, арт-деко, ренесанс, лофт та ампір. Мармурові чи гранітні вироби здатні надати будь-якому інтер’єру особливої атмосфери та елегантного вигляду. Такий стіл стане прекрасним доповненням кімнати для гостей, їдальні або особистого кабінету. Так само він буде добре поєднуватися з панно з мармуру, стільницею з граніту чи мармуру та мармуровою або гранітною стіною.

У компанії «АНКОР – ІК» ви можете придбати мармурові столи в широкому кольоровому асортименті і різних виконаннях: овальний з декором, круглий, однотонний, прямокутний, квадратний на низьких ніжках стіл і т.д.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин