Обробка торців

ОБРОБКА ТОРЦІВ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ – МАРМУРУ, АГЛОМЕРАТУ, ТРАВЕРТИНУ, ОНІКСУ, ІНШИХ КАМЕНІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ СТІЛЬНИЦІ СКЛАДНОЇ ФОРМИ

Обробка торців каменю та ціна залежить від товщини і виду оброблюваного каменю.

Обробка граніту (або агломерату) завжди дорожча, ніж мармуру або травертину. Розрахунок вартості обробки торця каменю здійснюється виходячи з кількості погонних метрів обробки крайки на вартість обраного виду профілю (залежно від виду каменю) При виготовленні криволінійних деталей, наприклад стільниці для круглого журнального столика, лобик по всьому колу столу буде пораховано як криволінійний (що природно дорожче з розрахунку за метр погонний).

ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ ТОРЦЯ ГРАНІТУ:

Граніт щільний і міцний матеріал, тому будь-який профіль добре виглядає і з часом сколи мінімальні, навіть при активному використанні вироби (сходи, стільниці для кухні або барні стійки).

ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ ТОРЦЯ МАРМУРУ:

Мармур м’який матеріал, набагато менш щільний, ніж граніт, тому технічна фаска часто сколюється в місцях активного використання стільниці, сходиноктому рекомендується фаска 1/4 кола або 1/2 кола. Також різні види мармуру по різному реагують на складні фігурні профілі. Чим більше тріщинуватий камінь, тим гірше буде візуально виглядати і далі себе вести в експлуатації фігурні профілі. Ми рекомендуємо фігурні профілі тільки на мармурі з мінімальними прожилками.

ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ ТОРЦЯ ТРАВЕРТИНУ:

При обробці травертину розкриваються каверни (порожнечі), які закладаються прозорою або матовою мастикою. Не рекомендується наносити технічну фаску, оскільки розтин пустот дає нерівну поверхню, великий ризик сколів. Для пористих, пухких травертинів, вапняків, пісковиків ми рекомендуємо 1/4 кола.

Останнім часом стало дуже модно штучно збільшувати товщину каменю. Це практикується як на стільницях, так і на барних стійках, підвіконнях і т.п. Робиться це для того, щоб продемонструвати оточуючим масивність каменю. Його міць.

Оскільки всі заготовки приходять товщиною 2 і 3 см., то зробити товстомір (тобто більше ніж 3 см по товщині) проблематчно. Чекати заготовку за індивідуальним замовленням треба більше трьох місяців.

Якщо у замовника є бажання показати по торцях виробу товщину більше трьох сантиметрів, то ми пропонуємо робити склейку. Так як склеювати дві рівносильні деталі – це серйозно обтяжить деталі за вагою, а також буде серйозне подорожчання вартості виробів (тому каменя в два рази більше), то в даному випадку пропонується зробити фальш панель невеликої ширини, на всю довжину масивного профілю. Насправді, ви можете самі запропонувати свій варіант по обробці торця склеєного каменю.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин