Ванні кімнати з мармуру

Ванні кімнати з мармуру

Ванні кімнати з мармуру

Мармурові ванні кімнати від компанії “АНКОР – ІК” є представниками високої міцності, якості, эргономичности і зовнішній естетичності. Ванна з мармуру праву відноситься до ванних кімнат класу “Люкс”. Мармур є природним анти септиком, ванна з мармура подарує вам неповторні відчуття натурального матеріалу чого на жаль ви не відчуєте від керамічної плитки або штучного каменю. У компанії “АНКОР – ІК” навіть найвимогливіша і безпосередня людина зможе підібрати мармур до ванної кімнати на свій смак.

Ванні кімнати з мармуру

Ванна є однією з найнеобхідніших кімнат у будинку, оскільки щоранку ми відвідуємо цю кімнату. І яким буде наш початок дня теж, найчастіше, залежить від ванної кімнати. Адже приємно заходити в світле, привабливе і стильне приміщення, а не в похмуре та примітивне. Ванна з мармуру чи граніту допоможе вам розслабитися і з самого ранку налаштуватися на позитивний лад.

Мармур і граніт є ідеальним каменем для кімнати, де зазвичай підвищений рівень вологості. Ванна кімната з даних природних матеріалів буде служити вам довгостроково протягом кількох сотень років, адже мармур практично не схильний до зносу та руйнування. Коли мова йде про ванну, то питання екології стоїть не на останньому місці. Тому вибираючи ванну кімнату з мармуру або граніту, ви можете бути впевнені в гігієнічності, адже мармур крім всіх переваг, має бактерицидні властивості, які захищають від утворення грибка. Так само мармурова або гранітна ванна прекрасно утримує температуру, що не дає воді охолонути. До того ж вони володіють високим рівнем шумопоглинання, тому, якщо ви вирішите встановити в них гідромасажні системи, вони будуть прекрасно стримувати вібрацію, на відміну від виробів з інших матеріалів.

Для тих, хто володіє тонким естетичним смаком, ванна кімната з мармуру або граніту стане вдалим вибором. Вона воістину є витвором мистецтва, яке відрізняється вишуканим блиском. Використовуючи оригінальне освітлення, м’яке підсвічування і дзеркальне полірування, ванна кімната завжди буде зачаровувати вас своєю магією і величчю. Така ванна підійде тим, хто любить оточувати себе гарними речами, жити в розкоші, для кого стиль ‒ не просто слово, а спосіб життя. Адже користуватися ванною, раковиною або душовою з мармуру чи граніту це суцільне задоволення.

Гранітні чи мармурові ванні кімнати компанії «АНКОР ‒ ІК» є представниками високої міцності, якості, ергономічності і зовнішньої естетичності. Їх по праву відносять до ванних кімнат класу «Люкс».

У компанії «АНКОР ‒ ІК» навіть найвибагливіша і безпосередня людина зможе підібрати ванну кімнату на свій смак.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин