Сходи з граніту

Сходи з граніту

Сходи з граніту

У будівництві ступені грають важливу роль. Адже сходи це не тільки спеціально організовані конструкції для підйому і спуску – часто вони стають шедеврами архітектурного майстерності, головною прикрасою будівлі. Якщо уважно придивитися до таких монументальних сходах, можна переконатися, що їх сходинки зроблені з натурального каменю, найчастіше – граніту або мармуру.

Високоякісні сходи з граніту. Київ і вся Україна

Сходи з граніту грають дуже важливу роль під час зведення або реконструкції будівлі. Адже вони призначені не тільки для комфортного підйому і спуску людини, але і для додання естетичної складової дизайну інтер’єру чи екстер’єру. Якщо уважно подивитися на монументальні сходи, можна помітити що вони, як правило, виконані з натурального матеріалу – мармуру або граніту.

Гранітні сходи не вимагає якогось особливого догляду, а термін їх служби може тривати сто і більше років. Вражаюча колірна гамма, значний солідний вигляд, довговічність і твердість цього каменю стали причиною його застосування в процесі зведення концертних залів, заміських резиденцій перший осіб держави, урядових будівель і різних елементів всередині.

Переваги ступенів з гранітної сировини

Крім уже перерахованих плюсів, гранітні сходи мають такі основні плюси:

 • не скриплять під час пересування людини по ним;
 • легко монтуються і легко поліруються до блиску;
 • волого-і термостійкий.

Це буде ідеальним варіантом для:

 • Внутрішніх і зовнішніх сходів в котеджах і приватних заміських будинках.
 • Об’єктів з різкими перепадами температури і вологості.
 • Торгово-розважальних і бізнес-центрів, а також для інших об’єктів з прохідністю великої кількості людей.

Різновиди

Сходинки зазвичай поділяють за фактурою поверхні, конструкції і формі. Ці показники залежать від місцезнаходження і ролі сходи. Від фактури поверхні залежить безпека і зручність під час експлуатації. Є такі основні методи обробки натурального каменю, саме з їх допомогою створюється та чи інша фактура:

 • Термічна обробка. За допомогою палаючої газового струменя, майстер отримує оплавлену поверхню, яка має майже нульове ковзання.
 • Пиляння. Матеріал зберігає шорсткість, колір, візерунок каменю більш яскравий і видатний.
 • Полірування. Цей вид робить камінь красивим і максимально блискучим, але є недолік – поверхня стає дуже слизькою, особливо при впливі вологи.
 • Шліфування. Колір і текстура матеріалу в цьому випадку досить тьмяна і похмура, але зате, сама поверхня безпечна, на ній практично нереально посковзнутися.

Конструкції бувають накладні і цілісні.

Накладні гранітні сходи монтуються на несучу металеву, бетонну або цегляну конструкцію. Цілісні відрізняються більшою вартістю, але вони і міцніше. Вся справа в тому, що несуча частина сходів такого виду і її лицьова частина виконані з монолітного граніту.

Що стосується форми, то ось найбільш затребувані варіації:

 • криволінійна;
 • радіальна – овал або круг;
 • пряма – трапеція, прямокутник

Чому найвигідніше купити сходи з граніту на сайті компанії «Анкор-ІК»?

Сходи є досить непростим інженерним спорудженням, тому, щоб вона красиво виглядала і була безпечною, займатися їй повинні фахівці з високим кваліфікаційним рівнем. Тільки такі фахівці знаходяться в штаті нашої фірми. Але перш ніж почати будь-які дії, вони складуть кошторис без переплат і необгрунтованою додаткової плати. Після чого, досвідчені професіонали розроблять проект і дизайн, згідно з вашими побажаннями, доставлять і встановлять готовий елемент на об’єкті.

Ми гарантуємо екологічну чистоту всіх виробів, натуральний камінь привозимо з Іспанії та Італії. Пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір фактур і малюнків, які дозволяють створювати унікальні шедеври. Звертайтеся до наших кваліфікованих консультантів! Вони допоможуть визначитися з варіантом і оформлять замовлення.

Сходи є дуже важливий елемент практично в будь-якому інтер’єрі або екстер’єрі. Тому треба приділити особливу увагу її оформлення. Від цього залежить привабливість приміщення або території на вулиці. Існує безліч матеріалів, які можуть використовуватися для виготовлення ступенів. Серед них виділяється натуральний граніт. Якісна щабель з граніту має безліч експлуатаційних переваг при помірній ціні.

Ключові особливості гранітних сходів

Вони відрізняються універсальністю, гармонійно поєднуються з різними видами інтер’єру. Головне використовувати у виробництві натуральний камінь відповідної якості, щоб створити кращі умови для експлуатації. Тоді ступені граніт будуть гранично довго зберігати свій первинний зовнішній вигляд і основні характеристики. Відрізнятися вони можуть по безлічі особливостей, серед яких:

 • Розмір.
 • Фактура.
 • Тип виробництва і т.д.

Сходи можуть бути цільними і накладними. У першому варіанті варто відзначити підвищений рівень надійності, завдяки якому можна успішно використовувати ступені на вулиці. Термін експлуатації відрізняється тривалістю. Граніт стійкий до температурних перепадів, холодних зим, на нього ніяк не впливають опади, різноманітні впливу механічного походження. Накладні є універсальним варіантом, тому як можуть однаково ефективно використовуватися зовні і всередині приміщення. Їх форма буває прямой, радіальної і кривої. Під різні запити нескладно буде вибрати ідеальну ступінь граніт. Попередньо бажано проконсультуватися з досвідченими професіоналами, щоб прийняти зважене рішення.

До незаперечних переваг можна віднести екологічну безпеку, тому як всередині натурального каменю немає ніяких шкідливих домішок і речовин. Міцність знаходиться на максимально високому рівні, що позитивно впливає на тривалість і простоту використання. Ніякі зовнішні чинники не зможуть зашкодити таким сходах. Під час використання вони не будуть скрипіти, як дерев’яні аналоги. У догляді вони також характеризуються максимальною простотою.

Від чого залежить вартість?

На ступені граніт ціна може змінюватися в залежності від різних факторів, серед яких розміри, конфігурація, ступінь складності виконання і багато іншого. Впливає на ціну також вид граніту. Його можуть добувати в різних місцях. Відповідно змінюються деякі характеристики, серед яких фактура і колір. Завдяки великому асортименту варіантів під будь-які потреби бюджету можна буде відшукати щось цікаве.

Де замовити сходи з граніту кращої якості?

Від місця замовлення залежить дуже багато чого. Тому не можна ігнорувати процес вибору. Наша компанія пропонує чесні умови, давно працює у відповідній сфері. Тому для вигідного і простого замовлення створені найкращі умови. В процесі використовується тільки високоякісний граніт від європейських постачальників. Дуже просто замовити інтер’єрні або вуличні сходи з граніту найвищої якості за адекватними цінами в країні.

Детальніше ...

Галерея робіт

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин