БАРБЕКЮ З МАРМУРУ

БАРБЕКЮ З МАРМУРУ

БАРБЕКЮ З МАРМУРУ, ГРАНІТНЕ БАРБЕКЮ

Барбекю з мармуру і граніту

Наша компанія “АНКОР-ІК” готова зробити за вашим бажанням та встановити барбекю у вашій оселі. Барбекю можна зробити на ваш власний вибір, який найбільше підходить під ваш інтер’єр і відповідає вашим вимогам. Барбекю з мармуру або барбекю з граніту – це надійні та довговічні вироби, які будуть служити вам дуже довго.  “АНКОР-ІК” із задоволенням забезпечить вам якісне приготування їжі. 

Що потрібно знати про барбекю з граніту та мармуру

Якщо ви вирішили облаштувати на своїй ділянці зону барбекю, пропонуємо вам придбати якісні гранітні барбекю. Але цю інформацію ви повинні знати. Мармур або граніт, завдяки своїм природним властивостям, може дуже довго утримувати тепло. Це означає, що витрата вугілля і дров, при приготуванні буде менше.

Завдяки нашим виробам, ви зможете підкреслити індивідуальний стиль і відчуття смаку, адже барбекю виробляємо виключно з натурального каменю. А наш камінь має унікальний малюнок, фактуру і колір – що означає стиль та естетичний вигляд. 

Ми виділяємо декілька переваг, чому варто купити барбекю з граніту. Серед найголовніших можна відзначити:

  • Максимально тривалий експлуатаційний термін;
  • Стійкість до вологи та температур;
  • Екологічно чистий та безпечний для приготування їжі;
  • Асортимент кольорових і текстурних рішень.

Ціни на барбекю у Києві

Якщо ви є власником заміського будинку або котеджу, то напевно не раз чули про такі корисні вироби як барбекю. Аби приготувати будь-яку страву з смачним ароматом, найкраще використовувати мармурове барбекю. Як кажуть спеціалісти, мармурове барбекю дозволить домогтися неймовірного ефекту: м’ясо, риба або овочі будуть дуже смачними і ароматними. І жодна ваша духовка або сковорідка не зможе забезпечити такий ступінь прожарювання і незрівнянний смак.

Ціна барбекю з мармуру залежить від кількох факторів. Головне – це розмір. Також ціна на мармурове барбекю залежить від конфігурації та інших характеристик. Наші спеціалісти готові надати вам всі послуги з виготовлення барбекю та наші ціни на барбекю вас приємно здивують. 

Виготовлення барбекю з мармуру і граніту від “АНКОР-ІК”

Фахівці компанії “АНКОР-ІК” готові зробити унікальний, неповторний та безпечний барбекю за вашим смаком. Також ми можемо запропонувати вам відшукати саме той виріб, який буде підходити вашій оселі, тому що наші вироби з мармуру та граніту дозволяють десятки років експлуатувати барбекю, без особливого догляду.

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин