Виробникам вікон

Виробникам вікон

В даний час стають все доступнішими та популярнішими підвіконня з мармуру та граніту. Підвіконня з натурального каменю додадуть атмосфері квартири або заміського будинку витонченості та вишуканості. Підвіконня з натурального каменю чи то мармур, чи граніт ніколи не вийдуть з моди, і радуватимуть око не одному поколінню.

Більше половини клієнтів ставлять підвіконня з мармуру у новій квартирі чи будинку, де поставлено нове вікно. Кам’яні підвіконня – це вічна класика, символ міцності. Мармурові підвіконня добре зберігаються за будь-яких температурних перепадів, їх зручно полірувати.

Наша компанія допомагає фірмам, що виготовляють елітні та просто дорогі вікна, задовольнити вишукані запити вимогливих покупців.

Ми виготовимо для Ваших замовників підвіконня з натурального або штучного каменю, допоможемо вам отримати додатковий заробіток за рахунок знижки.

Компанія АНКОР-ІК має багатий досвід співпраці з організаціями у цій галузі. Для успішного продажу ми надамо Вам всі необхідні рекламні матеріали, зразки каменів з різними варіантами обробки фаски, наші фахівці проведуть для вас навчання.

Вам залишиться лише приймати замовлення у Ваших клієнтів та замовляти підвіконня у нас зі знижкою!

Прорахунок виробу

Замовте доставку мармуру і наш менеджер зв'яжется з вами через пару хвилин